До млина привезли 58 мішків пшениці й 38 мішків жита.Пшениці привезли на 16 ц більше, ніж

жита.Скільки окремо кілограмів жита і пшениці завезено,якщо всі мішки із зерном мали однакову масу?

Ответы на вопрос

Отвечает Бочевар Сергей.
1)58-38=20 мішків на скільки більше пшениці
2)16ц=1600кг 1600/20=80кг в одному мішкі
3)58*80=4640кг=46,4ц пшениці
4)38*80=3040кг=30,4ц жита
отв: 46,4ц пшениці, 30,4ц жита