Допоможіть розвязати задачу з 2 міст одночасно виїхали автомобілі на зустріч один одному. Швидкість

одного з них дорівнює 48 км за год. що становить три четвертих (дробом) швидкості 2-гого. Якою буде відстань через дві п'ятих (дробом) год. після початку руху, якщо відомо, що відстань між містами становить 520 км.

Ответы на вопрос

Отвечает Аношкин Никита.
Швидкість другого автомобіля дорівнює: 48:(3/4)=48*4/3=16*4=64 (км/год).
За 2/5 (0,4) години перший автомобіль проїде: 48*0,4=19,2 (км), а другий автомобіль проїде: 64*0,4=26,6 (км).
Разом вони проїдуть: 19,2+26,6=44,8 (км).  ⇒
Відстань між ними через 2/5 години буде: 520-44,8=475,2 (км).
Відповідь: 475,2 км.