Помогите!! УМОВА-? На першій клумбі росло 6 кущів троянд, на другій 3, а на алеї --- у 8 разів

більше, ніж на 2 клумбах разом. Скільки кущів троянд росло на алеї?

Ответы на вопрос

Отвечает Хрусталева Кристина.
1)6*3=18
2)18*8=144
Ответ: 144 кущів на алеї
Отвечает Дяченко Роман.
(6+3)×8=72(кущiв)-на алеi