Яхта йшла озером спочатку 2 години зі швидкістю 58 км/год, а потім 3 години зі швидкістю 25 км/год.

Обчисли довжину маршруту яхти.

Ответы на вопрос

Отвечает Китова Мария.
2*58=116
3*25=75
116+75=191 довжина маршрута
Отвечает Державина Таня.
58*2=116        2)25*3=75       3)116+75=191