За рік збудували 6 будинків по 4квартири в кожному і 8 двоквартирних будинків скільки всього

квартир збудували в селищі за рік.

Ответы на вопрос

Отвечает Гапонова Нина.
РЕШЕНИЕ
6 *4 + 8 = 24 + 8 = 32 квартиры - ОТВЕТ
Отвечает Лебедев Павел.
1 вариант помогите решить