Робітник отримав 76 гривень. 1/16 він потратив на годинник, 3/16 на книгу, а решту на інші потреби.

Скільки він витратив решти?

Ответы на вопрос

Отвечает Головин Даниил.
76*1/16=4,75 грн на годинник
76*3/16=14,25 грн на книгу
76-4,75-14,25=57 грн решта
============
2 спосіб
==============
1-1/16-3/16=12/16 частин решта
76*12/16=57 грн решта