6 клас У першому бідоні в 4 рази більше молока, ніж у другому. Скільки молока в першому бідоні,

якщо в ньому на 18 л молока, ніж у другому? Допоможіть пліз

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Елена.
1 спосіб.
Нехай в другому бідоні було х літрів молока, тоді в першому – 3х.
Складемо рівняння
х + 3х = 24
4х = 24
За правилом знаходження невідомого множника
х = 24 : 4
х = 6
6 (л) молока було у другому бідоні.
6 • 3 = 18 (л) молока було у першому бідоні.
2 спосіб.
Якщо у другому бідоні було в 3 рази менше молока ніж у першому, це означає, що у першому бідоні було 3 частини від усього молока, а в другому – одна частина, а всього було 4 частини молока.
24 : 4 = 6 (л) - молока припадає на одну частину, стільки молока є у другому бідоні.
6 • 3 = 18 (л) - молока припадає на три частини, стільки молока є у першому бідоні.
Відповідь: 6 л, 18 л.