Одного дня під час зимових канікул хлопчик катався на лижах 2 3/5 год., а на ковзанах - 1 4/5 год.

менше. Скільки часу він катався на лижах та ковзанах разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Резник Вероника.
2 3/5-1 4/5=13/5-9/5=4/5 год. - хлопчик катався на ковзанах
2 3/5+4/5=3 2/5 год. - катався хлопчик на лижах та ковзанах разом