Від пристані одночасно у протилежних напрямках відпливли два моторних човни. через 6 годин відстань

між ними була 378 км. знайди швідкість другого човна якщо швидкість першого 35 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Панченко Виолетта.
S = v * t - формула пути
s = 378 (км) - расстояние между пристанями
v = х + 35 (км/ч) - скорость удаления 
t = 6 (ч) - время в пути
Подставим значения в формулу и решим уравнение:
(х + 35) * 6 = 378
х + 35 = 378 : 6
х + 35 = 63
х = 63 - 35
х = 28 (км/ч) - швiдкiсть другого човна

2 способ (по действиям)
1) 35 * 6 = 210 (км) - проплывёт первая моторная лодка за 6 часов;
2) 378 - 210 = 168 (км) - проплывёт вторая моторная лодка за 6 часов;
3) 168 : 6 = 28 (км/ч) - скорость второй лодки.
Выражение: (378 - 35 * 6) : 6 = 28
Вiдповiдь: 28 км/год швiдкiсть другого човна.