Помогите! Альбомның бағасы кітаптың бағасының 3 тең 2 кітап бір альбом үшін 855тг 8төленді

кітаптың бағасы неше тг?

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронов Андрей.
Было- 855 тг
Цена альбома- 3/8 кн.
Цена 1 книги-? тг
Пусть х - 1 книга, тогда 2 книги- 2х.
2х+3/8х = 855
2 цел. 3/8 х=855
19х:8=855
х=855*8:19=360(тг) - книга
360*3:8=135(тг) - альбом