Довжина садової ділянки прямокутної форми дорівнює 75 м,а ширина-на 5 м менша.Знайдіть довжину

паркана,що обгороджує цю ділянку.

Ответы на вопрос

Отвечает Феофилактов Владислав.
Ширина 75-5=70 м, 
длина забора - он же периметр = 75+75+70+70 или 2*(75+70)=290 м