На двох полицях 73 книжки , причому на одній з них на 9 книжок менше , ніж на другій . Скільки

книжок на кожній полиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Melnik Yaroslav.
1)162-107=55                                                                                                                2)55-9=46                                                                                                                    3)107-46=61