Помогите с задачей (брусок має форму прЯмокутного паралелепіпеда,треба пофарбувати.виміри боксувати

80 см 70 см і 50 см.скільки потрібно фарби якщо на 1 квадратний дм. Витрачають 3 г фарби?

Ответы на вопрос

Отвечает Мороз Тарас.
Площа поверхні прямокутного паралелепіпеда: S = 2·(a·b + b·c + a·c).
S = 2·(80·70 + 70·50 + 80·50) = 2·(5600 + 3500 + 4000) =
= 2·13100 см² = 26200 см² = 262 дм²
Кількість фарби: 262·3 = 786 г.