Егер Мақсат 4 марка сатып алса, 20тг ақшасы артылып қалады. Ал 6 марка сатып алуы үшін 220 тг

ақшасы жетпейді Марканың бағасы неше тг. Мақсатта неше теңге

Ответы на вопрос

Отвечает Чабаненко Толя.
6-4=2
220+20=240
240/2=120 1 марка турады
120*4= 480, 4 марка турад
480+20=500 максатта 500 тенге болды