Координати точки С,що є серединою відрізка АВ, якщо А(2;4) ; В(3;-1).


Ответы на вопрос

Отвечает Кирилл Инна.
Хсередины отрезка=(ха+хв)/2=(2+3)/2=2,5    У=(4-1)/2=1,5 ОТВЕТ(2,5;1,5)