З одного куща зібрали 11 склянок ягід, а з другого- на 3 склянки менше.Скільки склянок ягід зібрали

з одного куща?скільки всього склянок ягід зібрали?

Ответы на вопрос

Отвечает Бельченко Алина.
З одного куща зібрали 11.. або 11-3=8
Всього - 11+(11-3)=11+8=19 склянок