Буратіно розв язував приклади на ділення з остачею й записав їх так:53/7=6 (ост.11)39/8=4 (ост.5)Чи

правильно він виконав обчислення? Обгрунтуй відповідь.

Ответы на вопрос

Отвечает Молчанова Милена.
Ні!
53/7=7(ост.5)
39/8=6(ост.1)