За 7 днів 8 бурундуків перенесли в нірки 1960 горіхів, порівну кожний. скільки горіхів перенесе в

нірку 1 бурундук за 21 день? як вирішити

Ответы на вопрос

Отвечает Определенов Денис.


1960/8=245 горіхів 1 бурундук 7днів

  245-7

x-21

x=245*21/7x=735 горіхів

Отвечает Фомин Саша.
1) 1960:8=245 (ор.) - перенес один бурундук за 7 дней
2) 245:7×21=735 (ор) - перенес 1 бурундук за 21 день
Ответ: 735 орехов