Беті тік төртбұрыш пішінді шахмат тақтасының ені 24 см, ал ұзындығы одан х см артық. Осы тақта

бетінің периметрін өрнек түрінде жазып көрсет

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёва Ксения.
П=2(24+24+х)=96+2х
осылай