За 4 год роботи 3 однакових трактори витратили 240л пального На скільки годин роботи вистачить 400

л пального одному такому трактору

Ответы на вопрос

Отвечает Басалаєва Ірина.

За 4 години роботи 3 трактори витратили 240 л пального, тобто один трактор витратив
240/3=80 (л) пального;

отже за годину один трактор витратить

80/4=20 (л) пального.

Порахуємо на скільки годин вистачить 400 л пального:
400/20=20 (годин).

Відповідь: на 20 годин роботи.

Отвечает Аникин Иван.
20 годин работать.

Удачи;)