Число закынчуэться цифрою 6. якщо цифру відкинути і від першого числа відняти отримане число то

дістанемо 2013 знайти це число

Ответы на вопрос

Отвечает Пчелкин Андрей.
X-(x-6)/10=2013
9x+6=20130
x=20124/9
x=2236

Ответ: 2236