Із села до міста одночасно виїхали велосипедист і мотоцикліст. Швидкість велосипедиста 16 км/год, а

мотоцикліста - 45 км/год. Яка відстань буде між ними через 2 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Раковиненко Елизавета.
45*2=90 - проехал мотоциклист
16*2=32 - проехал велосипедист
90-32=58(км) - расстояние