За першый день Василько прочитав 25℅ усієї книжки, за другий-68℅ остачі, за третій-решту 96

сторінок. Скільки сторінок у книзі?

Ответы на вопрос

Отвечает Малышева Олька.
1) 0,68•( 1 - 0,25 ) = 0,51 ( книги ) за 2-ой день
2) 1 - ( 0,25 + 0,51 ) = 1 - 0,76 = 0,24 ( книги ) за третий день
3) 96 : 0,24 = 400 ( стр ) в книге
Ответ 400 страниц