Довжина однією сторони трикутника дорівнює 8 1/2 см що становить 85% другої сторони і 17/18 третьої

Знайдіть периметр

Ответы на вопрос

Отвечает Ендышев Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 8 1/2 * 100% : 85% = 10 см друга сторона

2) 8 1/2 : 17/18 = 17/2 : 17/18 = 17/2 * 8/17 = 4 см третя сторона

Периметр дорівнює:

8 1/2 + 10 + 4 = 8,5 + 14 = 22,5 см

Отвечает Пенкин Владимир.

Ответ:

27 1/2 см

Пошаговое объяснение:

85% = 85/100 = 17/20

1) 8 1/2 : 17/20 = 17/2 * 20/17 = 1/1 * 10/1 = 10/1 = 10 (см) - вторая сторона ∆

2) 8 1/2 : 17/18 = 17/2 * 18/17 = 1/1 * 9/1 = 9/1 = 9 (см) - третья сторона ∆

3) 8 1/2 + 10 + 9 = 27 1/2 (см) - периметр ∆