поможіть будьласка с кр вот завданя5 ^ * Розв'яжіть рівняння: 1 11/15 - ((x - 3/20) + 1 7/25) =

53/150​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Маша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 11/15 - ((x - 3/20) + 1 7/25) = 53/150​

(х - 3/20) + 1 7/25 = 26/15-53/150

(х - 3/20) + 1 7/25 = 260/150 - 53/150

(х - 3/20) + 1 7/25 = 207/150

(х - 3/20) + 1 7/25 = 69/50

(х - 3/20) = 69/50 - 32/25

(х - 3/20) = 69/50 - 64/50

(х - 3/20) = 5/50

(х - 3/20) = 1/10

х = 1/10 + 3/20

х = 2/20 + 3/20

х = 5/20

х = 1/4