Не могли б вы помочь с задачкой? Автівка долає 560 км за 7 год. За скільки годин вона подолає цю

саму відстань, якщо зменшить швидкість на 10 км /год?

Ответы на вопрос

Отвечает Леута Ира.

Ответ:

за 8 год

Пошаговое объяснение:

560/7=80км в год

80-10=70км в год

560/70=8год