Як скоротити дріб 2*21/49*8


Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Маша.

Ответ:

Знайдіть НСД чисельника (2 * 21 = 42) та знаменника (49 * 8 = 392).

НСД(42, 392) = 14.

Поділіть чисельник і знаменник на їхній НСД:

(2 * 21) / (49 * 8) = (42 / 14) / (392 / 14).

Зараз отримаємо скорочений дріб:

(3) / (28).

Отвечает Пономарёва Ариша.

Пошаговое объяснение:

2*21

----‐------

49*8

сокращаем 2 и 8 на 2, от двойки останется 1 от восьмерки 4

1*21

-----------

49*4

сокращаем 49 и 21 на 7,от 21 останется 3 от 49 семерка

1*3 3

-------- = --------

7*4 28