Помогите решить за два задания: Якщо скоротити дріб 15/ 25 на 5, то одержимо ? Якщо скоротити

дріб 6/18 на 6, то одержимо -​

Ответы на вопрос

Отвечает Адамов Иван.

 \frac{15}{25}  =  \frac{15 \div5 }{25 \div 5   }  =  \frac{3}{5}

 \frac{6}{18}  =  \frac{6 \div 6}{18 \div 6}  =  \frac{1}{3}