Знайдіть площу поверхні прямокутного паралелепіпеда за трьома його вимірами: 10 см, 16 см і 22 см;


Ответы на вопрос

Отвечает Демянчук Дарина.

Відповідь:

площа бічної поверхні =периметр основи помножений на висоту

S(бічна)=(10+16)*2*22=1144см²

площа повної поверхні=площа бічної поверхні плюс площа двох основ

S(повна)=1144+(10*16)*2=1144+320=1464см²

Покрокове пояснення: