Наталя зібрала 30 грибів, з яких 3/10 - маслюки. Скільки маслюків зібрала Наталя. ДАЮ 50 БАЛОВ​


Ответы на вопрос

Отвечает Рева Виктория.

Ответ:

9 Маслюків

Пошаговое объяснение:

Наталя зібрала 30 грибів, і з них 3/10 - маслюки. Щоб знайти кількість маслюків, ви маєте перемножити загальну кількість грибів (30) на частку, яку становлять маслюки (3/10):

(30 грибів) x (3/10) = 9 маслюків.

Отже, Наталя зібрала 9 маслюків.

Отвечает Цой Каролина.

Ответ:

9 маслят

Пошаговое объяснение:

3/10 * 30 = 3/1 * 3 = 9/1 = 9 (маслят) - собрала Наталья