Аліса зібрала 0,2 всіх грибів, мати 4\9- а батько- 9 решту 32 гриби. 1. Для того, щоб знайти,

скільки всього грибів зібрала сім'я, потрібно 2. Яку частину грибів зібрав батько? 3. Скільки всього грибів зібрала сім'я?

Ответы на вопрос

Отвечает Каштанова Полина.

Відповідь:

90 грибів

Покрокове пояснення:

1) 0,24/92/10 + 4/9 18/90 + 40/90 = 58/90=29/45 (частина) всіх грибів зібрали Аліса з мамою

2)1-29/45 45/45-29/45 16/45 (чacтb) - всіх грибів зібрав тато

16/45 частина 32 гриби

3) 32: 16/45 32 45/16 = 2 * 45/1 = 90/1 = 90 (грибів) всього зібрала сім'я