Хлопчик задумав число,записав протилежне число,потім зменшив його в 9 разів, від отриманої частки

відняв 7 та в результаті отримав 5. Яке число задумав хлопчик СРОЧНО ДАЮ 50 БАЛІВ ТІКИ ПО ДІЯХ 1 І 2 ДІЯ

Ответы на вопрос

Отвечает Батунова Алина.

Відповідь:

Давайте розв'яжемо цю задачу крок за кроком:

Хлопчик задумав число - позначимо його як "Х."

Записав протилежне число: -Х.

Зменшив його в 9 разів: -Х / 9.

Від отриманої частки відняв 7: -Х / 9 - 7.

В результаті отримав 5: -Х / 9 - 7 = 5.

Тепер ми можемо записати це як рівняння:

-Х / 9 - 7 = 5.

Далі, давайте знайдемо значення Х, розв'язавши це рівняння:

-Х / 9 - 7 = 5

Спершу позбавимося від від'ємного знаку, помноживши обидві сторони на -1:

Х / 9 + 7 = -5.

Тепер віднімемо 7 з обох сторін:

Х / 9 = -5 - 7

Х / 9 = -12.

Щоб знайти значення Х, помножимо обидві сторони на 9:

Х = -12 * 9

Х = -108.

Отже, хлопчик задумав число -108.

Покрокове пояснення:

Отвечает Король Рома.

1) 5+7=12

2) 12÷9=108

3) 108+(-108)=0

Відповідь: хлопчик задумав число -108

або

х - протилежне число задуманому

х÷9-7=5

х÷9=5+7

х÷9=12

х=12×9

х=108

108+(-108)=0

Відповідь: хлопчик задумав число -108