Перетвори десятковий дріб у звичайний, а потім обчисли: 0,4 : 2/3


Ответы на вопрос

Отвечает Покровский Виктор.

Ответ:

6/10

Пошаговое объяснение:

0,4:2/3=(4/10)/(2/3)=(4×3/10)/2=(12/10)/2=12/10×1/2=6/10