Спростіть вираз та обчисліть його значення,якщо а=32 с=87 p=21 5а+49а= 4•с•16= 24p+325+38p=


Ответы на вопрос

Отвечает Юлаев Артур.

Давайте спростимо та обчислимо вирази з заданими значеннями:

1. 5а + 49а:

  Заміняємо a на 32:

  5 * 32 + 49 * 32 = 160 + 1568 = 1728.

2. 4 * с * 16:

  Заміняємо с на 87:

  4 * 87 * 16 = 2784.

3. 24p + 325 + 38p:

  Заміняємо p на 21:

  24 * 21 + 325 + 38 * 21 = 504 + 325 + 798 = 1627.

Отже, значення виразів:

1. 5а + 49а = 1728.

2. 4 * с * 16 = 2784.

3. 24p + 325 + 38p = 1627.