Перший автомат розфасував 150 кг цукру, а другий 2 1/7 раза менше. Скільки кілограмів цукру

розфасували обидва автомати разом? -с абяснением и уповай

Ответы на вопрос

Отвечает Лыков Никита.

Ответ:

185кг

Пошаговое объяснение:

2 1/7 = 9/7

150 * 9/7 =35

150+35=185