1)Розкласти на на розрядні числа доданки.360905; 109407; 200080; 130286 2) 540:а+а, якщо а =90?

Знайти значення виразу допоможіть терміново

Ответы на вопрос

Отвечает Болат Бейбарыс.

Ответ:

360 905=3×100 000+6×10 000+9×100+5

109 407=1×100 000+9×1 000+4×100+7

200 080 =2×100 000+8×10

130 286=1×100 000+3×10 000+2×100+8×10+6

540÷а+а=540÷90+90=6+90=96