Один з вертикальних кутів на 30° градусів менший від другого. Знайди ці кути СРОЧНО!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Ушаков Степан.

Ответ:

складаємо рівняння:

x + (x - 30) = 90

Розв'язавши це рівняння, ми отримаємо значення кутів:

2x - 30 = 90

2x = 120

x = 60

Таким чином, більший кут дорівнює 60 градусів, а менший кут (x - 30) дорівнює 60 - 30 = 30 градусів.