Протягом першої години учень прочитав 2/9 книжки, протягом другої - 25%, протягом третьої - 1/6, а

протягом четвертої - решту. Яку частину книжки учень прочитав протягом четвертої години?

Ответы на вопрос

Отвечает Николаенко Виталик.

Ответ:

13/36 часть

Пошаговое объяснение:

25% = 25/100 = 1/4

1) 2/9 + 1/4 + 1/6 = 8/36 + 9/36 + 6/36 = 23/36 (часть) - всей книги прочитал ученик за первые 3 часа

2) 1 - 23/36 = 36/36 - 23/36 = 13/36 (часть) - всей книги прочитал ученик за четвертый час