Протягом першої години учень прочитав 2/9 книжки, протягом другої - 25%, протягом третьої - 1/6, а

протягом четвертої решту. Яку частину книжки прочитав учень протягом четвертої години?​

Ответы на вопрос

Отвечает Baskova Ekaterina.

Ответ:

Для знаходження частини книжки, прочитаної учнем протягом четвертої години, спершу обчислимо, скільки книжки він прочитав протягом перших трьох годин.

У першу годину учень прочитав 2/9 книжки.

У другу годину прочитав 25% книжки, що дорівнює 1/4.

У третю годину прочитав 1/6 книжки.

Тепер знайдемо загальну кількість книжки, прочитану протягом перших трьох годин:

2/9 + 1/4 + 1/6 = (8/36) + (9/36) + (6/36) = 23/36.

Отже, учень прочитав 23/36 книжки протягом перших трьох годин.

Тепер залишилася частина книжки, яку він має прочитати протягом четвертої годин:

1 - 23/36 = 36/36 - 23/36 = 13/36.

Отже, учень прочитав 13/36 книжки протягом четвертої години.

Отвечает Кузнецова Виктория.
Учень прочитав таку частину книжки протягом четвертої години:

Після першої години: 2/9 залишилося.
Після другої години: 25% (або 1/4) залишилося.
Після третьої години: 1/6 залишилося.

Щоб знайти частину, яку він прочитав протягом четвертої години, потрібно відняти залишок після третьої години від 1:

1 - (2/9 + 1/4 + 1/6) = 1 - (8/36 + 9/36 + 6/36) = 1 - 23/36 = 13/36.

Отже, учень прочитав 13/36 книжки протягом четвертої години.