Число 9,8 -среднее арифметическое чисел 6,3 и а. Найди число аДам 10 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Резанцев Никита.

Ответ:

Щоб знайти число "а", яке є середнім арифметичним чисел 6,3 і "а", ми можемо використовувати формулу для середнього арифметичного:

Середнє арифметичне = (число1 + число2) / кількість чисел

9,8 = (6,3 + а) / 2

2 * 9,8 = 6,3 + а

19,6 = 6,3 + а

а = 19,6 - 6,3

а = 13,3

Отже, число "а" дорівнює 13,3.