ПЖПЖЖППЖ СРОЧНО1 3/5 : (-5 1/3) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Шмырёва Даша.

Відповідь:

Для вирішення цього виразу, спочатку переведемо змішані дроби у неправильні дроби:

1 3/5 = 8/5

-5 1/3 = -16/3

Тепер, коли маємо неправильні дроби, можемо виконати ділення:

8/5 : (-16/3) = 8/5 * (-3/16) = -24/80

Аби спростити цей дріб, можемо скоротити чисельник і знаменник на їхній найбільший спільний дільник:

-24/80 = -3/10

Отже, результат виразу 1 3/5 : (-5 1/3) дорівнює -3/10.