Помогите сделать кр 19,7y+6,22y=7,2


Ответы на вопрос

Отвечает Галиев Ранис.

Ответ:

19.7y + 6.22y = (19.7 + 6.22)y = 25.92y

25.92y = 7.2

Розділимо обидва боки на 25.92, щоб знайти значення y:

y = 7.2 / 25.92 ≈ 0.2778

Отже, розв'язок рівняння 19.7y + 6.22y = 7.2 є y ≈ 0.2778.