Із двох пунктів відстань між якими 26км одночасно на зустріч один одному виїхали два лижники. Один

із них рухався зі швидкістю 7.25 км/год а другий із швидкістю на 1.5 більшою. Через який час лижники зустрінутся.(пж дайте розв'язок жду уже 36минут.)

Ответы на вопрос

Отвечает Кучер Славік.

Ответ:

x= 1, 625 год = 97, 5 хв

Пошаговое объяснение:

v2 = 7.25 + 1.5 = 8.75 км/год

Нехай t= x, тоді

7.25x + 8.75x = 26

16x = 26

x= 1, 625 год = 97, 5 хв