Із двох міст , відстань між якими 29 км , одночасно назустріч один одному виїхали два лижники .

Один з них рухався зі швидкістю 7,25 км/год а другий - зі швидкістю у 1.5 більшою . Через який час ці лижники зустрінуться ?

Ответы на вопрос

Отвечает Мишина Арина.

7,25*1,5 = 10,875 км/год - швидкість другого,
10,875+7,25 = 18,125 км/год - швидкість обох,
29 / 18,125 = 1,6 год. - час, через який лижники зустрінуться.