У першому бідоні було в 3 рази більше молока , ніж у другому. після того як з першого бідона

перелили в другий 20 літрів молока , виявилось , що кількість молока в другому бідоні стоновить 140% того, що залишилось у першому. Скільки літрів молока було в кожному бідоні спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Верещагин Кирилл.

Ответ:

140% - это 1,4 (140%:100%=1,4)

х - в другому бідоне

3 х - в першому бідоне

1,4 (3 х-20) = х+20

4,2 х-28=х+20

4,2 х-х=20+28

3,2 х=48

х=48:3,2

х=15 (л) було в першому

15*3=45 (л) було вдругому