Знайти площу фігури обмеженої графіками функції y=x'2+2x, y=x+2


Ответы на вопрос

Отвечает Ишимова Аня.

\displaystyle\\S=\int\limits^1_{-2} {x+2-x^2-2x} \, dx =\int\limits^1_{-2} {-x^2-x+2} \, dx=(-\frac{x^2}{2}+2x-\frac{x^3}{3})\mid^1_{-2}=\\\\\\ =-\frac{1}{2}+2*1-\frac{1^3}{3}-(-\frac{(-2)^2}{2}+2*(-2)-\frac{(-2)^3}{3})=\frac{9}{2}