У двох кошиках було 24 кг груш. Коли з одного кошика переклали в другий 4/7 маси груш, які були в

першому, то маса груш у другому кошику стала вдвічі більшою за масу груш, що залишилися в першому. Скільки кілограмів груш було в кожному кошику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у одному кошику було -х кг груш , тоді у другому кошику було (24-х) кг груш, коли у другий переклали 4/7маси , то маса стала більшою вдвічі (х-4/7х)*2

(х-4/7х)*2=24-х+4/7х

6/7х=24-4/7х           (24=168/7)

6/7х=168/7-4/7х  помножимо обидві сторони на 7

6х=168 - 3х

9х=168

х= 168/9

х=18 2/3 кг груш у першому кошику

24- 18 2/3 = 5 1/3 кг груш у другому кошику