3×3×3×11×11 ықшамдау және дәреже түрінде жазу​


Ответы на вопрос

Отвечает Галас Діма.

Ответ:

3 \times 3 \times 3 \times 11 \times 11 =  {3}^{3}  \times  {11}^{2}  = 27 \times 121 = 3267

дайын жауабы осылай