372. Координаталық 1) -9 және 8; 5) 2 және -7; түзудің көмегімен сандарды қосыңдар: 2) 8 және -9;

3) 4 және -5; 4) -5 және 4; 6) -7 және 2; 7) 7 және -2; 8) -2 және 7.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сажин Антон.

Ответ:

Сандарды қосу әдісін пайдалана отырып, көрсетілген координаталарды қосамыз:

(-9 + 8) = -1; (2 - 7) = -5

(8 - 9) = -1; (-7 + 2) = -5

(4 - 5) = -1; (-5 + 4) = -1

(-5 + 4) = -1; (4 - 5) = -1

(2 - 7) = -5; (-7 + 2) = -5

(-7 + 2) = -5; (2 - 7) = -5

(7 - 2) = 5; (-2 + 7) = 5

(-2 + 7) = 5; (7 - 2) = 5

Соответственно, координаталық түзудің көмегімен сандарды қоссаңыз:

-1 және -5

-1 және -5

-1 және -1

-1 және -1

-5 және -5

-5 және -5

5 және 5

5 және 5