Відстань між точками А (3; 0) і В (х; 24) дорівнює 25. Знайди х.​


Ответы на вопрос

Отвечает Речкалова Поля.

Ответ: 25=\sqrt{(3-x)^{2}+24^{2}}⇒(3-х)²=49⇒3-х1=7⇒х1=-4

                                                                    3-х2=-7⇒х2=10.

Пошаговое объяснение: